Mgr. Bc. Pavel Ondrák

Counsel
CV
Projekty
Ocenenia a médiá
E-mail
pavel.ondrak@havelpartners.cz
Právné špecializácie
Podnikateľské oblasti

Pavel Ondrák sa špecializuje na fúzie a akvizície, právo obchodných spoločností, obchodné právo, due diligence a právo verejného obstarávania.

Pred nástupom do našej advokátskej kancelárie v roku 2022 pracoval viac ako päť rokov v poprednej českej advokátskej kancelárii, naposledy ako seniorný koncipient. Podieľal sa na širokej škále projektov a transakcií na strane predávajúcich aj kupujúcich, najmä v oblasti chemického priemyslu, telekomunikácií, informačných technológií a energetiky.

V rámci svojej praxe sa podieľal na zastupovaní významných klientov v sporoch v oblasti obchodného práva, ochranných známok a reštitúcií. Okrem toho Pavel poskytoval právne služby v súvislosti s verejným obstarávaním a koncesiami (najmä na strane dodávateľov) a účasťou dodávateľov v týchto konaniach vrátane zastupovania klientov pred Úradom pre ochranu hospodárskej súťaže a v následných konaniach.

Členstvo v profesijných združeniach

Česká advokátska komora

Jazyky
čeština, angličtina
Vzdelanie
  • Masarykova univerzita, Právnická fakulta, Brno (2014), Mgr., Právo a právna štúdia
  • Masarykova univerzita, Fakulta sociálnych štúdií, Brno (2012), Bc., Politológia a bezpečnostno-strategické štúdie
Úvod roka je v advokátskej kancelárii HAVEL & PARTNERS tradične spätý s interným povyšovaním, od 1. januára 2024 sa na seniornejšie pozície posúva celkom 15 právnikov a právničiek. Na úrovni counsel najnovšie pôsobia Pavel Ondrák a Petr Vohnický a kancelária tiež prvýkrát obsadzuje pozíciu Legal Technologist, ktorú zastáva Jiří Nečas. „Aj v novom roku pokračujeme […]

ZOSTAŇTE AKTUÁLNY

Odber
Vyplňte svoj e-mail a my vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie zo sveta práva a podnikania.

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross