Ocenenia

Naši právnici sú pravidelne zaraďovaní medzi popredných či odporúčaných špecialistov renomovanými medzinárodnými ratingovými publikáciami, ako sú PLC Cross-Border, Europen Legal 500, Chambers Global Guide, Whos Who Legal, European Legal Experts, Global Law Experts, IFLR 1000, Global Competition Review a Client Choice; tieto publikácie uvádzajú našu advokátsku kanceláriu ako jednu z najlepších právnických firiem pre transakcie realizované v Českej republike v oblasti fúzií a akvizícií, obchodného práva a práva obchodných spoločností, bankovníctvo a finančné právo, kapitálové trhy, insolvenčné právo, konkurzné právo, stavebné právo, realitné právo, informačné technológie, telekomunikácie a médiá, pracovné právo a riešenie sporov.

HAVEL & PARTNERS je najúspešnejšou a najkomplexnejšou kanceláriou na Slovensku a v Českej republike podľa celkového súčtu všetkých nominácií a titulov v rámci doterajších ročníkov súťaže Právnická firma roka.

Kancelária sa stala absolútnym víťazom tejto súťaže v ČR sedemkrát za posledných deväť rokov, keď získala hlavné ocenenie Právnická firma roka pre domácu kanceláriu  (2015, 2017, 2018–2023) a zaradila sa medzi najviac odporúčané kancelárie vo všetkých kategóriách. V Českej republike je taktiež sedemnásobným víťazom ocenenia Právnická firma roka za najlepšie klientske služby v ČR (2015, 2016, 2019–2023) a v rokoch 2020–2022 tiež na Slovensku.

Výrazné úspechy prináša kancelárii tiež súťaž Právnickej firmy roka na Slovensku, kde nadväzuje na české úspechy a radí sa mezdi odporúčanými alebo najviac odporúčanými kanceláriami na slovenskom trhu.

Slovenská kancelária sa dlhodobo radí do prestížneho rebríčka TOP 10 najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku, ktorý každoročne zostavuje vydavateľstvo The Slovak Spectator.

Kancelária získala na Slovensku šesťkrát po sebe prestížnu globálnu cenu M&A Today Awards (2013–2018) či prvenstvo v rebríčku Lawyer International Legal 100 v rovnakej kategórii (2017, 2018).

PRÁVNICKÁ OCENENIA

Pfr Cr 2023

Právnická firma roka ČR

V súťaži Právnická firma roka 2023 získala kancelária HAVEL & PARTNERS hlavnú cenu Právnická firma roka pre domácu kanceláriu a vo väčšine odborových kategórií sa umiestnila medzi najviac odporúčanými kanceláriami. Taktiež získala ocenenie za najlepšie klientske služby, ktoré získala už po siedmykrát; po tretí krát obhájila prvenstvo v kategórii Developerské a realitné projekty, po druhý krát zvíťazila v kategórii Zdravotnícke právo a zvíťazila aj v kategórii Správa majetku. Kancelária HAVEL & PARTNERS sa stala absolútnym víťazom súťaže už po štvrtýkrát za sebou a celkovo získala 5 ocenení.

Pfr Sr Sk 2024

Právnická firma roka SR

V súťaži Právnická firma roka na Slovensku sa slovenská kancelária radí medzi najlepšie hodnotené právnické firmy. V roku 2024 získala opäť hlavnú cenu v kategórii Medzinárodná advokátska kancelária ako aj v rokoch 2022 a 2023 a obhájila tiež po tretí krát prvenstvo v kategórii Hospodárska súťaž. V rokoch 2020–2022 zvíťazila v kategórii Najlepšie klientske služby; v rokoch 2015, 2020 a 2021 získala prvenstvo v kategórii Fúzie a akvizície a v roku 2023 zvíťazila aj v kategórii Zdravotnícke právo.

Chambers Europe

V roku 2020–2022 bola kancelária ocenená prestížnou globálnou ratingovou agentúrou Chambers and Partners v rámci medzinárodného hodnotenia právnických firiem Chambers Europe Awards ako najlepšia kancelária pôsobiaca v Českej republike.

Who’s Who Legal Awards

V rokoch 2018–2023 získala kancelária prestížne ocenenie Who's Who Legal Awards ako najlepšia advokátska kancelária roka v Českej republike.

Mergermarket

Na základe ratingov agentúry Mergermarket je kancelária na prvom mieste v Českej republike podľa celkového počtu transakcií uskutočnených v oblasti fúzií a akvizícií v rokoch 2010–2022.

EMIS DealWatch

Agentúra EMIS DealWatch vo svojej štúdii z rokov 2010 až 2022 zaradila kanceláriu na prvé miesto podľa počtu transakcií uskutočnených v Českej republike.

Refinitiv

Kancelária je podľa zahraničného rebríčka Refinitiv najlepšou advokátskou kanceláriou v oblasti fúzií a akvizícií vo východnej Európe (2019).

World Trademark Review 1000

V rokoch 2019–2023 bola kancelária zaradená do uznávaného medzinárodného rebríčka World Trademark Review 1000, ktorý každoročne mapuje najdôležitejšie poradenské subjekty a jednotlivých odborníkov v oblasti ochrany duševného vlastníctva a ochranných známok vo viac ako 80 svetových jurisdikciách.

Spectator 2023

Slovak Spectator TOP 10

Kancelária sa siedmykrát umiestnila v prestížnom rebríčku The Slovak Spectator TOP 10 najväčších právnických firiem na Slovensku (2016, 2017, 2019–2023), ktorý každoročne zostavuje The Slovak Spectator v spolupráci s denníkom SME a spoločnosťou FinStat. V roku 2023 slovenská kancelária opäť obhájila prvenstvo pre oblasť práva duševného vlastníctva a hospodárskej súťaže a umiestnila sa v top tier v kategórii fúzií a akvizícií a v kategórii pracovného práva. Aktuálne je najväčšou česko-slovenskou kanceláriou pôsobiacou na Slovensku.

NEPRÁVNICKÁ OCENENIA

Top Zamestnavatele 2024

TOP zamestnávatelia (2015–2024)

HAVEL & PARTNERS je podľa ankety TOP Zamestnávatelia už desiaty rok najžiadanejším zamestnávateľom medzi advokátskymi kanceláriami v Českej republike. Tú od roku 2012 realizuje Asociácia študentov a absolventov. Okrem toho študenti právnických škôl s najlepšími študijnými výsledkami zaradili HAVEL & PARTNERS už päťkárt na prvé miesto v kategórii Právnik, kde predtým dominovali medzinárodné právnické firmy.

Superbrands

Czech Business Superbrands (2014–2016, 2019–2023)

Ako jediná domáca advokátska kancelária v Českej republike sme získali prestížne ocenenie Czech Business Superbrands. Titul, ktorý dosahujú len značky s vynikajúcou povesťou, s ktorými si zákazníci spájajú významné hodnoty a majú s nimi osobný vzťah, sa udeľuje na základe jednotných kritérií a metód organizácie Superbrands v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. Naša kancelária toto prestížne ocenenie získala už ôsmykrát.

Ocenenie najvyššej dôveryhodnosti – AAA

Kancelária dlhodobo spĺňa kritériá najvyššej dôveryhodnosti a ekonomickej stability a je pravidelne hodnotená agentúrou Dun & Bradstreet (Bisnode) ratingom AAA.

Lemur

LEMUR – Česká cena za public relations (2021)

Česká cena za public relations 2021 prvé miesto v kategórii Služby. Kancelária získala ocenenie za komplexný informačný servis v období koronavírusu.

Kancelária roka (2017)

Naša advokátska kancelária získala ocenenie aj v prvom ročníku súťaže Kancelária roka, ktorej cieľom bolo oceniť spoločnosti, ktoré investujú do kvalitného pracovného prostredia. Odborná porota zložená z popredných osobností v oblasti architektúry, dizajnu, kancelárskeho vybavenia a HR hodnotila kancelárske interiéry v deviatich kategóriách z hľadiska výnimočnosti a dizajnu priestorov, inovácie celkovej atmosféry a predovšetkým kvality pracovného prostredia pre samotných zamestnancov.

ZOSTAŇTE AKTUÁLNY

Odber
Vyplňte svoj e-mail a my vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie zo sveta práva a podnikania.

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross