JUDr. Jakub Vojtěch, PhD.

Senior advokát
CV
Projekty
Ocenenia a médiá
E-mail
jakub.vojtech@havelpartners.cz
Právné špecializácie
Podnikateľské oblasti

Jakub Vojtěch sa špecializuje na všeobecné obchodné právo, fúzie a akvizície, právo nehnuteľností a bankovníctvo a financie.

Zameriava sa na fúzie a akvizície na kupujúcich a predávajúcich. Radí pri predaji a nákupe spoločnosti vlastniace nehnuteľnosti a iné aktíva v Českej republike. Má tiež rozsiahle skúsenosti, najmä v oblasti investičných a rozvojových projektov a poradenstvo pri vytváraní vhodných zmluvných vzťahov. Zameriava sa na sa zameriava aj na regulačné otázky a zmluvné aspekty bankového a kapitálového trhy, najmä vo forme dlhového financovania.

Medzi jeho odborné oblasti v priebehu rokov patrili sa podieľal na mnohých transakciách a poskytoval poradenstvo českým a zahraničným spoločnosti v súvislosti s ich strategickými investíciami a rôznymi otázky súvisiace s ich obchodnými aktivitami v Českej republike. Okrem okrem toho má silné akademické zázemie, najmä v oblasti islamského práva bankovníctvo, cenné papiere a trusty. K uvedeným témam v posledných rokoch vydal niekoľko publikácií článkov v monografiách a článkov v recenzovaných časopisoch za posledných niekoľko rokov.

Pred sa pripojil k našej firme v roku 2019, získal najviac prax v pražskej kancelárii nemeckej medzinárodnej advokátskej kancelárie advokátskej kancelárie. Okrem znalosti angličtiny, nemčiny, taliančiny a francúzštiny má základy arabčiny.

Členstvo v profesijných združeniach

Česká advokátska komora

Jazyky
čeština, angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, arabčina
Vzdelanie
  • Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2019), titul Ph.D.Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2016), titul JUDr.Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2015), titul Mgr.Kuvajtská univerzita, Kuvajt (2015), vládní stipendiumKáhirská univerzita, Káhira (2014), vládní stipendium

ZOSTAŇTE AKTUÁLNY

Odber
Vyplňte svoj e-mail a my vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie zo sveta práva a podnikania.

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross