HAVEL & PARTNERS v súťaži Právnická firma roka získala hlavnú cenu pre Medzinárodnú kanceláriu, cenu za Najlepšie klientske služby a zvíťazila v kategórii Hospodárska súťaž

27. 04. 2022

Najväčšia česko-slovenská advokátska kancelária HAVEL & PARTNERS získala v rámci 10. ročníka súťaže Právnická firma roka SR za rok 2022 hlavnú cenu v kategórii medzinárodná advokátska kancelária a zároveň sa tretíkrát po sebe opäť stáva klientsky najobľúbenejšou kanceláriou. Okrem toho obhájila i prvenstvo v kategórii Hospodárska súťaž a v ďalších 12 kategóriách sa umiestnila medzi najlepšie hodnotenými kanceláriami. Slávnostné vyhlásenie výsledkov prebehlo 26. apríla na slávnostnom galavečere organizovanom vydavateľstvom EPRAVO Group, s. r. o., v spolupráci s týždenníkom TREND.

Kancelária tak potvrdila opätovne svoje výnimočné postavenie na slovenskom a českom právnom trhu, ktoré je unikátne i v rámci Európy, a naďalej zostáva najúspešnejšou a najkomplexnejšou advokátskou kanceláriou v oboch krajinách. „Je to dosiaľ náš najlepší výsledok v histórii tejto súťaže na Slovensku – získanie hlavnej a zároveň klientskej ceny, vrátane víťazstva v oblasti hospodárskej súťaže a 12 pozícií v odborných kategóriách medzi najlepšie hodnotenými kanceláriami potvrdzuje našu všestrannosť a špičkovú kvalitu všetkých našich špecializovaných tímov “, hovorí k úspechu riadiaci partner kancelárie Jaroslav Havel.

„Najväčšou odmenou pre advokáta je spokojný klient. Víťazstvo v kategórii Najlepšie klientske služby tretíkrát po sebe, o ktorom rozhodla miera spokojnosti našich klientov, je pre nás tým najdôležitejším ocenením a odkazom, že sú klienti s našimi právnymi a daňovými službami, ale aj starostlivosťou o klientov mimoriadne spokojní. Sme hrdí, že medzi našich klientov patria tie najúspešnejšie firmy naprieč všetkými odvetviami. Ich dôvera nás motivuje na sebe neustále pracovať, zlepšovať a inovovať naše služby a prinášať im pridanú hodnotu,“ hovorí partner kancelárie spoluzodpovedný za riadenie slovenskej kancelárie HAVEL & PARTNERS Štěpán Štarha.

„Naša kancelária pôsobí na Slovensku a v Českej republike, ale naše úspechy a schopnosti ďaleko presahujú hranice týchto dvoch krajín. Hlavná cena v kategórii Medzinárodná advokátska kancelária preto potvrdzuje, že vďaka jedinečnej sieti kontaktov, ako v regióne strednej a východnej Európy, tak mimo Európy, a unikátnej znalosti právneho a podnikateľského prostredia sme schopní realizovať a riadiť cezhraničné transakcie a projekty kdekoľvek na svete. Poskytujeme právne a daňové poradenstvo v 12 svetových jazykoch, asistovali sme našim klientom v takmer 110 krajinách. Až 70 % našich prípadov obsahuje medzinárodný prvok,“ dodáva partner kancelárie Ondřej Majer.

Kancelária si odniesla víťazstvo i v oblasti  práva hospodárskej súťaže. „Úspech na Slovensku si veľmi vážime. Súťažné poradenstvo sme tu začali systematicky budovať pred jedenástimi rokmi, od tej doby sme pracovali na veľkých projektoch a získali dôveru mnohých významných slovenských klientov. Za to by sme im radi poďakovali. Cena je potvrdením, že ideme správnou cestou a povzbudením, aby sme sa naďalej zlepšovali,“ hovorí Lenka Štiková GachováRobert Neruda dodáva: „Na trhu sme jediní, kto efektívne prepája právne a ekonomické súťažné poradenstvo. Vďaka tomu môžeme klientom ponúknuť unikátne know-how pre riešenie zložitých problémov v oblasti ochrany súťaže a regulácie.“  V  roku 2021 si kancelária na Slovensku v rebríčku TOP 10 najväčších právnických kancelárií, ktorý zostavuje denník Denník SME a The Slovak Spectator, taktiež odniesla víťazstvo v oblasti práva hospodárskej súťaže a stala sa tak najúspešnejšou kanceláriou pre túto oblasť na Slovensku.

Právnická firma roka je prestížna odborová súťaž hodnotiaca právny servis firiem pôsobiacich na území Českej a Slovenskej republiky, ktorú organizuje vydavateľstvo EPRAVO Group, s.r.o. Prvýkrát bola vyhlásená v Českej republike v roku 2008, od roku 2013 prebieha tiež na Slovensku v spolupráci s týždenníkom TREND. Viac informácií o súťaži sa dozviete tu.

Kľúčové kontakty

SÚVISIACE MÉDIÁ

ZOSTAŇTE AKTUÁLNY

Odber
Vyplňte svoj e-mail a my vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie zo sveta práva a podnikania.

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross