HAVEL & PARTNERS poskytla poradenstvo Slovak Telekom a PosAm pri predaji spoločnosti Commander Services

08. 12. 2022

Odborníci HAVEL & PARTNERS na M&A poskytli právne poradenstvo spoločnosti PosAm, ktorá je majoritne vlastnená najväčším telekomunikačným operátorom na slovenskom trhu – spoločnosťou Slovak Telekom pri predaji slovenskej spoločnosti Commander Services. 100-percentný podiel v spoločnosti Commander Services kúpila čerstvo rebrandovaná  česká softvérová spoločnosť Seyfor (predtým známa ako Solitea), ktorá je súčasťou portfólia Sanberg Capital.

Slovenská firma Commander Services sa zameriava na softvéry správy áut a od svojho vzniku v roku 2005 sa vyprofilovala na domáceho lídra v oblasti monitoringu vozidiel prostredníctvom technológií GPS a GSM v segmente B2B.

Poradenský právny tým, ktorý pomáhal klientovi pri predaji spoločnosti tvorili partner Ondřej Majer, counsel Petra Čorba Stark, senior advokát Pavel Zahradníček a advokátka Ivana Gajdošová.

Vďaka všestrannosti špecializovaných tímov a špičkovému know-how právnikov kancelárie sme pri tejto transakcii poskytli rozsiahle právne poradenstvo klientovi nielen v oblasti fúzií i akvizícii, ale i v oblasti ochrany duševného vlastníctva.

Kľúčové kontakty

SÚVISIACE MÉDIÁ

ZOSTAŇTE AKTUÁLNY

Odber
Vyplňte svoj e-mail a my vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie zo sveta práva a podnikania.

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2023 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross