Mgr. Ondřej Dostál

Senior advokát
CV
Projekty
Ocenenia a médiá
E-mail
ondrej.dostal@havelpartners.cz
Právné špecializácie
Podnikateľské oblasti

Ondřej Dostál sa špecializuje na právo informačných a komunikačných technológií, kybernetickú bezpečnosť a zmluvné právo.

V oblasti zmlúv sa zameriava na zmluvy pre účely verejného obstarávania, ako aj pre súkromný sektor, a to v českom aj anglickom jazyku. Má rozsiahle skúsenosti nielen s prípravou komplexnej zmluvnej dokumentácie, ale aj s vyjednávaním a následnou podporou realizácie veľkých investičných projektov.

Počas svojej praxe poskytoval právne služby najmä v rámci advokátskej profesie, ale cenné skúsenosti získal aj ako podnikový právnik v rámci skupiny PPF, kde pôsobil pred nástupom do našej advokátskej kancelárie. Ako člen medzinárodných tímov sa podieľal na príprave a realizácii viacerých významných telekomunikačných a IT projektov v regióne strednej a východnej Európy, pričom spolupracoval s internými právnikmi aj externými technickými a právnymi poradcami.

Členstvo v profesijných združeniach

Česká advokátska komora

Jazyky
čeština, angličtina
Úvod roka je v advokátskej kancelárii HAVEL & PARTNERS tradične spätý s interným povyšovaním, od 1. januára 2024 sa na seniornejšie pozície posúva celkom 15 právnikov a právničiek. Na úrovni counsel najnovšie pôsobia Pavel Ondrák a Petr Vohnický a kancelária tiež prvýkrát obsadzuje pozíciu Legal Technologist, ktorú zastáva Jiří Nečas. „Aj v novom roku pokračujeme […]

ZOSTAŇTE AKTUÁLNY

Odber
Vyplňte svoj e-mail a my vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie zo sveta práva a podnikania.

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross