HAVEL & PARTNERS je najväčšou českou advokátskou kanceláriou v SR a celkovo siedmou najväčšou právnickou firmou na Slovensku. Vyplýva to z prestížneho rebríčka TOP 10 najväčších Právnických firiem podľa The Slovak Spectator

27. 11. 2020

V rebríčku TOP 10 najväčších právnických kancelárií, ktorý podľa kombinovaných objektívnych kritérií zostavuje denník SME a The Slovak Spectator, je HAVEL & PARTNERS najväčšou českou advokátskou kanceláriou, štvrtou najväčšiu regionálnou a celkovo siedmou najväčšou právnickou firmou pôsobiacou na slovenskom trhu. Zároveň sa zaradila k najväčším kanceláriám poskytujúcim poradenstvo v oblasti fúzií a akvizícií a tiež bankovníctva a financií.

V ďalšom rebríčku, ktorý odráža počet prípadov, za ktoré patrila odmena viac ako 20 000 EUR, sa HAVEL & PARTNERS umiestnila celkovo na štvrtom, v regionálnom meradle dokonca na treťom mieste. „Umiestnenie na popredných pozíciách si veľmi vážime a teší nás, že vo všetkých rebríčkoch neustále stúpame, a to aj napriek koronavírusovej kríze. Chceme aj naďalej posilňovať pozíciu najväčšej a najúspešnejšej česko-slovenskej kancelárie, ktorá je prvou voľbou pre české firmy pôsobiace na Slovensku a slovenské spoločnosti pôsobiace v Českej republike. V tomto smere máme mimoriadne skúsenosti, obchodné kontakty i unikátne know-how,“ hovorí zakladateľ a riadiaci partner kancelárie Jaroslav Havel.

Kancelária HAVEL & PARTNERS týmto umiestnením potvrdzuje nielen svoj status najúspešnejšej kancelárie s najkomplexnejšími službami v Českej republike a na Slovensku, ale tiež najúspešnejší rok vo svojej histórii. Okrem vyššie uvedených umiestnení zaznamenala tiež historický úspech v súťaži Právnická firma roka 2020 na Slovensku, kde získala titul kancelárie s najlepšími klientskymi službami a zvíťazila v kategóriách Fúzie a akvizície a Energetika a energetické projekty. V Českej republike sa potom opätovne stala absolútnym víťazom súťaže Právnická firma roka 2020 v ČR a získala tiež najprestížnejšie globálne ocenenie Chambers Europe Awards pre najlepšiu kanceláriu na českom trhu.

Hodnotenie TOP 10, ktorého výsledky boli zverejnené 23. 11. 2020 on-line na portáli www.sme.spectator.sk, je rebríčkom najväčších právnických firiem na Slovensku. Od roku 2015 ho zostavuje denník SME v spolupráci s anglickými novinami The Slovak Spectator. Metodika a kompletné výsledky sú k dispozícii TU

Kľúčové kontakty

SÚVISIACE MÉDIÁ

ZOSTAŇTE AKTUÁLNY

Odber
Vyplňte svoj e-mail a my vám budeme pravidelne posielať aktuálne informácie zo sveta práva a podnikania.

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2023 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross